Plus Güvenlik Sistemleri - Sayfa

0212 539 99 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTIbandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

Plus Security ve Bilişim Teknolojileri Dünyadaki IT (Information Technology) gelişmelerini yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma değer kazandırarak, Türkiye'deki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan bir güvenlik teknolojileri şirketidir. Hedefimiz, yüksek teknoloji tabanlı, kaliteli güvenilir ve ekonomik sistemlerle, müşteri ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunarak onlara kendi alanlarında rekabet avantajı sağlamaktır.

Vazgeçemediğimiz Değerlerimiz;
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, Teknolojiyi yakından takip etmek, Yenilikten ayrılmamak, Takım ruhu ile çalışmak, Gizlilik ilkelerine bağlı kalmak, Fark yaratan çalışmalar yapmak.

Misyonumuz;
Proje Yönetimi, Güvenlik Teknolojileri, Saha Hizmetleri, Elektrik ve Elektronik Projelerinde geniş bir yelpazede hizmet vererek tüketicilerimize süre-kalite-maliyet optimizasyonu sağlamak. Takım çalışmasına dayalı, kaliteli hizmet sunan ve özveriyle planlanmış çalışmalar yaparak hata payı olmayan projelerle iş ortaklarını buluşturmak.

Vizyonumuz;
Müşteri memnuniyeti ve müşteri menfaatini odak noktasına alarak çalışmalar yapmayı sürdürmek, Verilen hizmet alanlarının her aşamasında çözüm ortağı olmayı sürdürmek, Dünyada parmakla gösterilen projelere imza atmak, Güvenlik Teknolojileri, Medikal Hizmet, Proje Yönetimi  ve Halkla İlişkiler hizmetlerinde akla gelen ilk tercih olmaktır.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

PLUS SECURITY VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © Baştürk Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.